Bab-ı Ali Kahvesi

Fatih, Avrupa yakasında bulunan İstanbulun tarihi dokusunu yansıtan kültürel ve dini bir çok yapının olduğu alanda ayrıcalıklı bir semttir. Yüzlerce yıllık cami ve asırlara meydan okuyan tarihi dokusuyla Fatih , asırlık ağaçları, camileri, tarihi dokusu, yeşilini muhafaza edebilmiş az sayıda ki İstanbul semtlerden biridir.

Süleymaniye Cami’nin eteklerinde bulunan Bab-i Ali Kahvesi, sakinlerine İstanbul boğazını, Galata Kulesini ve Eminönü gibi güzellikleri çok net bir şekilde görebilecekleri görsel bir şölen sunar.

Süleymaniye Sokakları Bab-i Ali Kahvesi İle Renklendi

Bab-i Ali Kahvesi 2016 yılından itibaren hizmete başlamış, alanında uzman dünyaca şefleriyle bir çok lezzet ve görsel şölene imza atmıştır. Özellikle Türk mutfağının en lezzetli yemeklerini deneyimleyebileceğiniz harika bir ortam sunmaktadır. Muhteşem manzarası ile misafirlerine keyfe doyumsuz bir görsel şölen sunmaktadır.

Bir yandan Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini sunan Bab-i Ali kahvesi, diğer yandan da özellikle Türk kahvesinin tanıtımına da büyük katkı sunmaktadır. Türk kahve kültürünün onlarca çeşidini yaparak misafirlerine sunan Bab-ı Ali Kahvesi bu alanda da öncü markalardandır.

MUHTEŞEM MANZARA, MUHTEŞEM LEZZETLER

İstanbul’un en muhteşem manzaralarından birine sahip olan Bab-i Ali Kahvesi, kaliteden ödün vermeyen tavrını hizmet akışının her aşamasına titizlikle taşıyor. Tedarik ettiği tüm ürünlerinin güvenilir, doğal, taze ve kaliteli olması konusunda üstün gayret gösteren restoran, mevsiminin en taze sebze ve meyvelerini kendi bahçesinde, organik olarak üreterek lezzet severlere sunmaktadır. Organik, taze ve doğal ürünlerinin yanı sıra, her yörenin kendine has ürünlerini mutfağında buluşturan Bab-i Ali Kahvesi muhteşem Serpme Kahvaltısı ve Dünya Mutfağının en özel lezzetlerini şefimiz ve deneyimli ekibi ile sofralarınıza taşıyor.